1.1. Rozbeháme Slovensko - Organizačné informácie, FAQ


Nový rok je na spadnutie a s ním aj naša najväčšia akcia roka! 1.1.2024 Rozbeháme Slovensko a Česko a pokúsime sa prepísať rekord v knihe rekordov. Aby sa nám to podarilo, prinášame zopár orgnizačných informácií. 

REGISTRÁCIA

Registrácia beží až do 1.1. 23:59 na tomto odkaze.

NAHRANIE BEHU

Je možné od 1.1. 00:00 do 2.1. 23:59 na tomto odkaze. Pri nahrávaní stačí zadať, koľko kilometrov si ubehol a priložiť dôkaz /viac informácií nižšie/. Výsledok sa odošle na náš server a vo "chvíľke voľna" sa pripíše. Systém vás nepustí nahrať ďalší záznam = každý nahráva 1 záznam! Prosíme vás, aby sme predišli preťaženiu servera, nenahrávajte svoj záznam v najvyťaženejšie časy: 1.1. medzi 15 a 20 hod.
AKO ZÍSKAM DÔKAZ O SVOJOM BEHU?
Jednoducho. Máš 3 možnosti:
• fotka displeja z aplikácie, ktorú si si zmeral svoju aktivitu, kde je vidieť zdolanú vzdialenosť a dátum 1.1.2024
• fotka displeja hodiniek/športtesteru, ktorými si si meral aktivitu, kde je vidieť zdolanú vzdialenosť a dátum 1.1.2024
• fotka teba, trasy tvojho behu alebo spoločná fotka z výbehu.

AKÚ VZDIALENOSŤ MUSÍM UBEHNÚŤ?

To je iba na tebe. Môže to byť symbolických 100m alebo maratón.

POČÍTÁ SA BEH NA PÁSE?

Áno. Rovnako ako sa počíta indiánsky beh. Nezáleží na tvojej rýchlosti behu ani, či si pozastavil svoj beh. Do započítania výsledku sa však nepočíta chôdza, jazda na bicykli a ďalšie športy, okrem behu.

SPOLOČNÉ VÝBEHY

Nechceš bežať sám? Účastní sa jedného zo 12 spoločných výbehov po celom Slovensku - zoznam nájdeš na tomto odkaze. Výbehy pre teba organizujú naši ambasadori a miestni nadšenci, takže sa nemusíš báť, že ti niekto utečie! Účasť na výbehu je ZADARMO.

HASTAG #ROZBEHAMESLOVENSKO

Pomôž nám zdvihnúť čo najviac ľudí a prekonať rekord! Pochváľ sa fotkou z behu a označuj - instagram @rozbehame_slovensko, facebook @rozbehamecesko alebo hastag #rozbehameslovensko. Pridať sa môžeš aj do našej facebookovej skupiny, kde nasaješ kopu motivácie.

1.1. TO NEKONČÍ!

3. januára nás čaká tombola, ktorá prebehne v rámci online vysielania o 21:00 na facebooku Rozběháme Česko. Tešiť sa môžeš na hlavnú výhru kolobežky Kocka v hodnote 10 tisíc Sk alebo na topánky Salming či mestské batohy Husky.

POTREBUJEŠ S ČÍMKOĽVEK POMOCI?

Napíš nám na zc.oksecemahebzor@ofni , kde pre teba máme nepretržitú online pomoc.

Na štarte ahoj a nezabudni vbehnúť pravou behačkou, nech sa ti po celý rok drží (nielen) bežecké šťastiea