ROZBEHÁME SLOVENSKO HĽADÁ CHARITATÍVNU ORGANIZÁCIU

Pozor! Všetci zbystrite. Rozbeháme Slovensko štartuje v dňoch 12. až 17. augusta svoju prvú roadtour po slovenských mestách. A pri tejto príležitosti hľadá aktívnu charitatívnu organizáciu, ktorá by sa stala súčasťou projektu a bol by jej venovaný výťažok z akcie.  

A koho presne hľadáme?

Ste nezisková organizácia so sídlom na Slovensku?

Mali by ste záujem sa aktívne podieľať a spolupracovať s nami na uvedené roadshow?

Máte kladný vzťah k behu a pohybu obecne?

Pokiaľ ste zodpovedali 3x áno, hľadáme práve vás!

Vyplňte nám dotazník na níže uvedenom odkaze a čakajte na ďalšie inštrukcie.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctnhTthwsJM8S2I7iZS16rp0SPBxC_snJtcsoL_lpd_WoIsg/viewform?usp=sf_link

Máte tip na organizáciu? Neváhajte ho nám prostredníctvom dotazníku poslať tiež. Nehľadáme nábožensky ani politicky motivovanú organizáciu.

Roadtour Rozbeháme Slovensko sa uskutoční v dňoch 12. - 17.8. v 6tich slovenských mestách (Piešťany, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Nesvady a Bratislava) Čaká na vás aktívne popoludnie plné pohybu a zábavy s medailou v cieli pre každého účastníka.  

 

O Rozbeháme Slovensko

Našou každodennou činnosťou je pomôcť ľuďom nájsť cestu k zdravému životnému štýlu, motivovať ich k pravidelnému športovaniu a dávať pohybu zmysel.

V rámci tohto projektu organizujeme s ambasádory po celej republike bežecké výbehy aj výbehy so psami (canicross) pre verejnosť zadarmo. Učíme ľudí zdravému behaniu, organizujeme vzdelávacie kurzy. Pomáhame ľuďom začleniť sa do komunity športovcov a tvoriť nové sociálne väzby.

Organizujeme a zúčastňujeme sa behov pre vybraný charitatívny účel. Staráme sa o bohatú a hlavne zmysluplnú športovú náplň voľného času.