Špecialny horoskop běžcov: čo čaká jednotlivé znamenia tento víkend?

Víkend sa blíži a s ním prichádza tá najzábavnejšia bežecká výzva roka – VÝZVA ZVEROKRUHU! Hviezdy na nebi nám prezradili, ako sa bude dariť jednotlivým znameniam zverokruhu, a my Vám to prinášame v najlepšej bežeckej verzii!

VODNÁR (20.1 - 18.2)

Vodnári, pripravte svoj tenisky a bubny, pretože tento víkend na trati sa stanete nielen bežcami, ale aj rockovými hudobníkmi na úteku! Bubnujte si svoju vlastnú rytmickú skladbu a bežte smerom ku hviezdam. Kto vie, možno bude tento beh Vaším prvým hitom na rebríčku!

RYBY (19.2 - 20.3)

Ryby, na trati buďte také šťastné ako deti na šmýkačke. A ak vám vojdu slzy do očí, nebojte sa, to je len váš vlastný emocionálny bežecký vodopád!

BARAN (21.3 - 19.4)

Barani, na štartovnej čiare budete ako raketa pred odpálením! Vaše odvaha bude väčšia než dôvera v kávu počas maratónu. A aj ak vám nohy budú chcieť dát výpoveď, nesnažte sa ich presvedčiť, aby bežali po rukách!

BÝK (20.4 - 20.5)

Býci si bežeckú výzvu užijú na plné obrátky. Kvôli tejto výzve si kúpite nové oblečenie, aby ste sa ostatným páčili. Síce na ceste nestretnete svojho princa/princeznú, ale príde chvála hlavne od staršej generácie. Ide Vám o štýl, nie o rýchlosť.

BLÍŽENCI (21.5 - 20.6)

Blíženci, Vaša dvojitá osobnosť vám teraz bude nesmierne prospešná. Bežte s priateľmi, zatiaľ čo vaša druhá polovička bude snívať o guláši. Ale pozor, to to nie je sitcom, to to je VÝZVA ZVEROKRUHU! Ak už ste na jednej nohe alebo dvoch, bežte a buďte dvojnásobne skvelí!

RAK (21.6 - 22.7)

Raci, na trať vezmite svoju rodinu a priateľov, nech máte počas behu niekoho, kto vám bude fandiť, alebo aspoň niekoho, kto vám bude nosiť energetický snacky. A keď vám vybehnú slzy do očí, nechajte je stekať až do cieľa. Je to Váš tajný raketový pohon!

LEV (23.7 - 22.8)

Levy, kto potrebuje rýchlosť, keď môžete byť hviezdou show? Na trati sa pretvarujte, ako by ste boli na červenom koberci! Držte mikrofón (alebo aspoň imaginárny megafón) a povzbudzujte nielen seba, ale aj ostatných. To to je váš čas bežať, žiariť.

PANNA (23.8 - 22.9)

Panny, na štarte budete pripravení ako profesionáli. Nenápadne sa môžete stáť bežeckými guru. A keď vám niekto povie, že ste úžasní, len pokývte hlavou a povedzte: "No, čo som vám hovoril!". PS: Nezabudnite, že svoje kilometre musíte zaokrúhliť na celá čísla!

VÁHY (23.9 - 22.10)

Váhy, s Vaším zmyslom pre spravodlivosť na trati budete ako bežecký rozhodca! Len dúfame, že nájdete smer rýchlejšie ako na rozpracovanej žalobe. A ak nie, na trati vždycky nájdete niekoho, kto vám ukáže cestu!

ŠKORPIÓN (23.10 - 21.11)

Škorpióni, tento víkend na trati budete tak rýchli, že by ste mohli bežať so zavretými očami a stále by ste predbiehali všetkých! Dosiahnite osobný rekord a až do cieľa dobehnite, povedzme: "Bola to hračka!"

STRELEC (22.11 - 21.12)

Strelci, na trati buďte ako prieskumníci Amazónie, aj keď to je len park za rohom! Bežte a nechajte sa prekvapiť, či narazíte na poklad alebo len na stanovište s kávou. Nech už to skončí akokoľvek, nech je to tak dobrodružné ako beh za posledným slivkovým koláčikom u babičky!

KOZOROŽEC (22.12 - 19.1)

Kozorožci, tento víkend budete vyzerať, ako keby ste práve dokončili maratón, aj keď v skutočnosti budete len po parku naháňať svojho nezbedného psa! Držte sa svojho cieľa a dajte na seba pozor, aby ste nemuseli volať záchranku, pretože je väčšia pravdepodobnosť, že sa zraníte na pizzovej krabici alebo na dverách chladničky ako na trati.

A tak, priatelia, nech už ste akékoľvek znamenie, nezabudnite si užiť tento víkend VÝZVU ZVEROKRUHU! Kto vie, možno vám bude trochu pripomínať pretekárov vo filmoch, len s tým rozdielom, že nebudete hľadať stratený poklad, ale skôr stratený sveter. Bežte a bavte sa!