Rozbeháme Slovensko Ženy vs Muži

Neseď doma na gauči a prijmi výzvu za Ženy alebo za Mužov. Vyber si pohlavie, ktoré podporíš a zbieraj kilometre od 23. do 25. septembra. Kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí si zapnúť hodinky alebo mobilnú aplikáciu a potom len nahrávať dôkazy o aktivite do svojho profilu. Za Tvoj pohyb venujeme charitatívny príspevok na projekt #prsakoule. Víťazné pohlavie tak podporí rozvoj projektu prevencie rakoviny Prsníka alebo Semenníkov.
Vyber si pohlavie a zbieraj kilometre od 23. do 25. septembra. Nastav si, koľko kilometrov je Tvoj osobný cieľ.


Za Tvoj pohyb venujeme 20 centov na projekt #prsakoule. Víťazné pohlavie podporí rozvoj projektu prevencie rakoviny prsníka alebo semenníkov.


Registráciou ZDARMA získaš štartovné číslo a svoj profil. Behaj alebo choď a nahrávaj dôkazy o pohybe do svojho profilu.


Ako odmenu si môžeš zvoliť štartovný balíček s drevenou medailou, ktorá Ti príde poštou. 

POMÁHÁME #PRSAKOULE

Za každého človeka, ktorý sa zdvihne z gauča, venujeme 20 centov na projekt #prsakoule organizácii LOONO. V druhom kroku registrácie môže každý prispieť čiastkou naviac.
Pri rakovine hrá kľúčovú úlohu čas. Čím skôr sa na ňu príde, tým vyššia je šanca na uzdravenie. V rámci kampane #prsakoule si organizácia LOONO pripravila školenia, počas ktorých približuje rizikové faktory, prejavy aj liečbu týchto ve Slovenskej a Českej republike najčastejších typov zhubných nádorov.

      REGISTRACIOU ZDARMA ZÍSKÁŠ

  • Elektronické štartovné číslo a diplom
  • Za Tvoje km venujeme charitatívny príspevok na projekt #prsakoule organizácii LOONO
  • Porovnáš svoj výkon s bežcami v celorepublikovom rebríčku
  • Motiváciu a chuť nesedieť doma na zadku

    USPORIADATEĽ

       POHYBOM POMÁHÁŠ