Poznávaj Slovensko pohybom

Spojili sme lásku k pohybu a objavovaniu nových miest. Vyber sa na virtuálnu cestu s Rozbehačikom a poznávaj tie najkrajšie miesta na Slovensku. Trasu dlhú 640 km zdolaj kdekoľvek v rámci akejkoľvek aktivity. Je len na Tebe za aký dlhý čas výzvu splníš. Nahraj zdolané kilometre, za ktoré Ti budú chodiť pohľadnice s príbehmi. Sleduj svoj progres na mape a teš sa zo svojich úspechov.

ZBIERAJ KILOMETRE A POZNÁVAJ SLOVENSKO

Zdolaj kdekoľvek a akýmkoľvek pohybom trasu dlhú 640 km. Pravidelne nahraj kilometre na svoj závodný profil a pomyselne sa posúvaj na mape, ktorá je posiata tými najzaujímavejšími miestami Slovenska. Po dosiahnutí určitej kilometráže dostaneš email s pohľadnicou a informáciami o miestach, ktoré si stretol. Čaká Ťa nádherných 17 pohľadníc s viac než päťdesiatimi tipmi na výlety. Splnenie výzvy nie je časovo obmedzené a jediné, čo od Teba budeme chcieť je fotka z aktivity alebo screenshot z meracej aplikácie ako dôkaz, že si vstal z gauča.

ZASLÚŽ SI KOVOVÚ MEDAILU

Osláv zdolanie výzvy unikátnou kovovou medailou, ktorá Ti bude pripomínať zážitok z objavovania Slovenska a prekonania seba samého. Medaila dorazí poštou na Tvoju adresu do 21 dní od splnenia výzvy.

SLEDUJ SVOJ POSTUP PO TRASE

Nahraj kilometre a sleduj, ako sa pohybuješ po mape, ktorá Ti príde do emailu. Priemerne každých 38 kilometrov na Teba čaká pohľadnica s príbehom.

DOBRODRUŽSTVO S ROZBEHÁČIKOM

Na cestách Ťa bude sprevádzať parťák Rozbeháčik. Príbehy z miest, ktoré po ceste pomyselne stretneš, Ti budú chodiť do emailu po dosiahnutí určitej kilometráže. Rozbeháčik sa nielen rád hýbe a objavuje, ale tiež si dopraje dobré jedlo, oddych a zábavu. Môžeš sa teda tešiť na tie najkrajšie miesta na Slovensku – prírodné pamiatky, hrady, zámky, rozhľadne, ale aj miestne reštaurácie, zábavné miesta a kúpele.

ZÍSKEJ TIPY NA VÝLETY

Výzva Ťa zavedie na tie najzaujímavejšie miesta Slovenska od úchvatných prírodných úkazov, až po starobylé hrady opradené povesťami. Prinesie Ti aj tipy na viac než 50 miest, ktoré môžeš navštíviť. Niekedy tam môžeš naozaj vyraziť aj s celou rodinou.


 Fotografie použité v projekte sú od autorov © Shutterstock

      REGISTRACÍ ZÍSKÁŠ

  • Elektronické štartovné číslo a profil, na ktorý si budeš zbierať svoje kilometre
  • 17 pohľadníc zo zaujímavých miest Slovenska
  • Viac než 50 tipov na výlet
  • Dobrodružný príbeh s Rozbeháčikom
  • Zľavy od našich partnerov

    USPORIADATELIA