WORKSHOP STAŇ SA AMBASÁDOROM BEHU

Miluješ beh a rád by si rozbehal aj svoje okolie?

Mal(a) by si záujem viesť bežeckú skupinku vo svojom meste/dedine a zvolávať spoločné výbehy?

Našim cieľom je šíriť myšlienku zdravého behu – poď do toho s nami!

  • Dozvieš sa ako zdravo behať a viesť k zdravému behu aj svoje okolie.
  • Získaš praktické rady na organizáciu výbehov a budovanie komunity.
  • Celodenný Workshop v Bratislave - zázemie v komunitnom centre Stará Jedáleň v Krasňanoch.

TERMÍN A MIESTO KONANIA

SOBOTA 2.3.2024, 10:00-15:00
Komunitné centrum Stará Jedáleň - Pekná cesta 3020, 831 52 Bratislava, Slovensko

HARMONOGRAM A NÁPLŇ WORKSHOPU

  • 10:00 - 11:30 - rozprávanie o ambasádorstve a Rozbeháme Slovensko - čo je to Rozbeháme Slovensko a aká je naša vízia? Kto je pre nás ambasádor, čo by mal poznať?
  • 11:30 - 13:00 - beháme spoločne a zdravo - v praxi
  • 13:30 - 14:00 - o zdravém behu u obeda a kávy
  • 14:00 - 15:00 - testík a zhodnotenie 

KTO JE AMBASÁDOR BEHU A ČO SA OD NEHO OČAKÁVA?

Ambasádor motivuje k pohybu a organizuje spoločné výbehy pre svoje okolie. Ambasádor motivuje k pohybu a organizuje spoločné výbehy pre svoje okolie . Ambasádor nie je tréner, nemusí byť rýchlym ani vytrvalým bežcom, behanie ho ale baví a jeho cieľom je ukázať lásku k pohybu aj ostatným. Je schopný upozorniť člena skupiny na možné chyby a naplánovať výbeh tak, aby bol v súlade so zdravým životným štýlom. Vedie svoje okolie k zdravému pohybu a pristupuje k športu s rozumom.

JE PRE MŇA WORKSHOP VHODNÝ? 

Workshop je vhodný pre všetkých, ktorí by radi vstúpili do tímu ambasádorov Rozbeháme Slovenko a začali organizovať bežecké výbehy vo svojom okolí pod hlavičkou Rozbeháme Slovensko.

Nie je čoho sa báť, zvládne to každý!

MÔŽEM SA PRIHLÁSIŤ NA WORKSHOP I KEĎ NECHCEM BYŤ AMBASÁDOROM? 

Áno, určite, na workshope radi privítame každého, kto chce načerpať informácie o zdravom behaní, stať sa ambasádorom po workshope nie je povinné, dokonca je možné sa až v priebehu workshopu rozhodnúť, či do toho s nami pôjdeš.

MÔŽEM SA ROZHODNÚŤ, ČI CHCEM BYŤ AMBASÁDOROM AŽ PO WORKSHOPE?

Stať sa ambasádorom po workshope nie je povinné, je možné sa až v priebehu workshopu, alebo v kľude doma po ňom, rozhodnúť, či do toho s nami pôjdeš.

ČO MA ČAKÁ?

Počas workshopu ťa čaká jeden tréning zameraný na techniku zdravého behu a 2 besedy v teple pri obede a dobrej káve. Každá lekcia bude trvať cca. 90 – 120 minút a postupne si počas celého workshopu prejdeme a vyskúšame všetko, čo potrebuješ vedieť a nacvičiť, aby si s nami mohol šíriť myšlienku zdravého behu.

ČO SI VZIAŤ SO SEBOU?

Športové teplé oblečenie, bežeckú obuv. Pohodlné oblečenie na prezlečenie.

KTO SA BUDE O MŇA STARAŤ?

Johny Alaskan (Jan Bielik) - zakladateľ a riaditeľ Rozbeháme Česko a Rozbeáme Slovensko, bežecký tréner, bežec, canicrossár, ktorý si dal za cieľ Rozbehať Česko a Slovensko, a tým priviedol k behu aj stovky bežcov.

CENA WORKSHOPU

10 Euro

V cene je náplň workshopu, v prípade že sa rozhodneš na základe workskopu vstúpiť do tímu ambasádorov, získaš aj certifikát ambasádora a ambasádorské tričko v hodnote 20 €. V cene NIE JE strava (obed, donáška jedla bude sprostredkovaná). V cene SÚ nápoje (voda, káva, čaj) v priebehu celého workshopu.

KAPACITA

20 účastníkov. Pri zaplnení kapacity bude braný do úvahy termín zaplatenia, nie termín podania.

KONTAKT

ks.oksnevolsemahebzor@artep

Petra Heřman: 00420724791112

Financované Európskou úniou. Vyjadrené názory a postoje sú názormi a vyhláseniami autora(-ov) a nemusia nevyhnutne odrážať názory a stanoviská Európskej únie alebo Európskej výkonnej agentúry pre vzdelávanie a kultúru (EACEA). Európska únia ani EACEA za ne nepreberajú žiadnu zodpovednosť.